HSLProfi nabídka internetu a TV do domácnosti

Duben 19, 2018

Společnost HSLProfi s.r.o. poskytuje internet do domácnosti i pro firemní zákazníky. Kromě internetu může zajistit i kabelovou televizi. Zájemci o tyto služby mohou být z hlavního města Prahy, ze Středočeského kraje a nebo z kraje Olomouckého. Nabídka internetu je opravdu široká co se týče rychlosti. Ceny odpovídají rychlosti a nejsou přehnané. Cena nejlevnějšího tarifu kabelové televize je 100 Kč a v ceně je přes čtyřicet televizních kanálů a záznam / zpětné shlédnutí až 168 hodin do minulosti. Dražší balíček TV pak obsahuje více jak 60 televizních kanálů což už je velmi dobrý výběr.

U internetových balíčků je možné zajistit internet již od 200 Kč za 4/1 Mbit/s. Tarif pro náročné pak umožní až 250 Mbit/s rychlost stahování dat, což je zhruba 25MB/s. Dobré je, že tyto datové balíčky nejsou omezeny pokud jde o množství přenesených dat za měsíc. Jinak řečeno, jste omezeni přenosovou rychlostí ale nezáleží na tom kolik dat za měsíc stáhnete, například přes DSL internet.

Dobré je, že lze objednat internet včetně kabelové televize najednou, není tedy potřeba pak platit dvěma firmám naráz. Takový kombinovaný balíček služeb je i cenově výhodný. Sami se přesvědčete na internetových stránkách firmy hned na indexu webu a nebo v sekci Domácnosti / Internet. Najdete tam také mapu České republiky podle které můžete zjistit pokrytí wi-fi sítí HSLProfi v oblasti Litovel. Je tam hned několik hot spotů, které zajišťují internetové připojení bezdrátovým způsobem.

Jako u jiných služeb, je před objednáním vhodné zjistit si i zde reference na dodavatele internetu. Reference na poskytovatele internetu pomohou předejít nákupu služby, která vám nebude vyhovovat.

Aktualizace: Duben 19, 2018 at 1:34 pm

Napsat komentář

*


Type The Red Captcha Characters Below.