K čemu slouží fotopasti a kde je případně pořídit?

Duben 22, 2015

Fotopast je praktický přístroj, které má vícero užití. Lapit se do ní může jak zvíře, tak třeba člověk. Pojďme se podívat, k čemu všemu můžete takové fotopasti využít, jak vybrat ty správné a kde je možné je pořídit.

Sledujte zvěř a její pohyb

Fotopasti využívají hlavně myslivci a lesníci, kteří s jejich pomocí registrují pohyb zvěře. Fotopasti využívají ochránci zvířat, kteří monitorují zejména ohrožené druhy zvířat a jejich případný návrat do české krajiny. Díky fotopastem jsme například přišli na to, že se k nám vrací rysové a že se poblíž Doks zabydlela vlčí rodinka.

Poličte si na zloděje či vandala

Fotopasti však používají i majitelé nemovitostí, kteří s nimi chrání vlastní majetek. Fotopasti využívají také městští a obecní strážníci, kteří je dávají do míst, kde byl třeba opakovaně poškozen obecní majetek.

Ideální fotopast a její výběr

Jestliže se ve výběru fotopasti moc nevyznáte, nechejte si radši poradit. Dobrý obchodník by vám měl umět poradit. My vám pak doporučujeme značku UO Vision. Ale to neznamená, že se mezi nimi objeví taková fotopast, která bude vyhovovat zamýšlenému účelu. A kde takové fotopasti vybrat? Doporučit je možné třeba e-shop Foto Málek, který se na prodej tohoto typu zboží zaměřuje. Jeho sortiment ale zahrnuje také kamery do auta značky CEL-TEC. K nákupu zde vás pak může přesvědčit třeba rychlost dodání zboží nebo příznivé ceny. Také je možné vznést dotaz a to jak obecný, tak i ke konkrétnímu výrobku, a prakticky okamžitě se vám dostane odpovědi. Navíc můžete čekat odpověď od odborníka z oboru, to znamená odpověď dostatečně fundovanou. Prostě dost důvodů, proč nakupovat právě v tomto e-shopu.

Aktualizace: Září 7, 2016 at 12:26 pm
Štítky:

Napsat komentář

*


Type The Green Captcha Characters Below.