Samsung Galaxy Ace – Můj první Smart Phone

Listopad 29, 2012

O tomto článku a této recenzi

Dobrý den, koupil jsem si tento mobil Samsung Galaxy Ace v létě 2012. Nejsem žádný profesionál a je to můj první mobil Smart Phone s operačním systémem Android. Proto bude tato recenze Samsungu vhodné pro zájemce o koupi Samsung Galaxy pokud by to měl být váš první mobil s androidem.

Kde jsem koupil Samsung Galaxy Ace

Už si to nepamatuji :) ale byl to asi 1-3 nejlevnější obchod podle srovnávače cen Heureka. Heureku používám pro všechny online nákupy. Zde jsem našel ten eshop, vlastně jmenoval se nějak tak jako mobilsezarukou.cz, ale už neni nejlevnější :)

Rozbalování a první dojmy

Mobil mi přišel asi během 4 pracovních dnů. taková malá krabička a je v ní všechno. Mobil s ochrannou fólií, nabíječka, baterie, manuály (v češtině), záruka..

Ovládání Samsung Galaxy Ace

Ovládání telefonu jde celkem rychle pochopit. Jsou tu jen 3 tlačítka fyzická a tři dotykové plochy. Ze strany, V pravo nahoře je tlačítko pro zapnutí/vypnutí/probuzení/uspání mobilu. Zapnutí a vypnutí se dělá dlouhým stlačením. Na přední straně dole uprostřed je tlačítko pro návrat do Menu, probuzení mobilu. Ze strany v levo nahoře je kolébkové tlačítko pro změnu hlasitosti. Dále jsou na mobilu tři dotykové plochy. Je to hlavní displej a dole napravo a nalevo od prostředního tlačítka.

První spuštění Samsungu Galaxy

Už si na spuštění příliš nepamatuji, ale vylo to velmi jednoduché a popsané v návodu použití. Zadal jsem své přihlašovací údaje do účtu Google a nebo jde účet Google vytvořit.

Výchozí programové vybavení Samsungu Galaxy Ace

Dá se říci že nemusíte nic navíc instalovat. To nejdůležitější máte po ruce. Telefonní seznam, SMSky, poznámkový blok, kalendář a připomínač událostí, internetový prohlížeč a emailový klient, rádio, fotoaparát, videokameru, galerii obrázků, možnost číst PDF a TXT dokumenty, čtečka čárového kódu a další.

Subjektivní hodnocení Samsung Galaxy Ace

Je tomůj první smartphone s Androidem a mislím že předčil mé očekávání co vše umí, co se s ním dá dělat. Osobně nejvíce oceňuji možnost prohlížet internet, mapy, navigace, přehrávání obrázků, filmů videí, nahrávání telefonních hovorů, rádio. To jsou všechno příjemné funkce pokud jste přešli od starých mobilů co uměly jen SMS a volání. Nevýhody Samsung Galaxy Ace a většiny smart phonů jsou podle mého nízká výdrž baterie, při aktivním používání, hraní, poslouchání hudby, vydrží jeden den a pak se musí nabít. V pohotovostním režimu vydrží až týden. To ale nesmíte téměř vůbec volat.

Jak to vypadá uvnitř telefonu

Aktualizace: Duben 20, 2015 at 5:44 pm

Napsat komentář

*


Type The Red Captcha Characters Below.